Promocja McDonald's - loterYeah

Promocja McDonald’s – loterYeah

Artykuł Miesiąca

Regularnie restauracja McDonald organizuje dla swoich klientów promocje i zniżki. Do najczęściej używanych należą kupony na produkty w atrakcyjnych cenach czy darmowa dostawa przy zamówieniu na określoną kwotę przez zewnętrznego dostawcę. Ósmego czerwca wystartowała nowa promocja McDonald’s, w której do zgarnięcia jest 1 000 000 nagród. Jedyne co wystarczy zrobić, to posiadać zainstalowaną aplikację marki i dokonać zakupu dowolnego produktu objętego promocją. Na ekranie pojawi się wirtualna zdrapka, pod którą czekać będą nagrody. Sprawdź i odbierz darmowe frytki, napój, kanapkę czy shake. Nie czekaj, loteria trwa jedynie do 5 lipca 2020 roku.

Udział w promocji loterYEAH w McDonald

W jaki sposób możesz skorzystać z loterYeah w McDonald’s? Pierwszym krokiem będzie zainstalowanie aplikacji na Twój telefon i podanie w nim swoich danych, takich jak imię czy adres e-mail. Następnie w zakładce OkazYeah możemy dokonać zakupu na dowolny produkt dostępny w ofercie. Restauracja stale aktualizuje wszystkie produkty i zestawy objęte promocją, najlepiej więc zaglądać do aplikacji na bieżąco. Każde złożone zamówienie uprawnia nas do skorzystania z wielu darmowych nagród. Wejdź w „Sprawdź, czy wygrałeś”, zdrap zdrapkę dostępną online i zobacz, jaką kanapkę albo shake’a możesz odebrać. Wiele promocji produktowych dostępnych jest w określonym czasie oraz miejscu. Jeśli jakieś zestawy nie są objęte loterią to wskazane jest to w informacjach szczegółowych produktu w aplikacji.

Loteria prowadzona jest na terenie całego kraju w restauracjach McDonald. Miasto, w którym chcemy wziąć udział w promocji możemy odnaleźć w usłudze lokalizacji dostępnej w aplikacji. OkazYeah wykorzystać można zarówno online, jak i przy zakupie w restauracji. Przy składaniu zamówienia wystarczy jedynie podać sprzedawcy kod kreskowy do zeskanowania bądź podyktować mu alfanumeryczny kod po kliknięciu w kod kreskowy, gdy zeskanowanie sprawia trudności. Z oferty skorzystać można także w trakcie automatycznego zamówienia w kiosku, po prostu skanując kod lub w McDrivie, dyktując sprzedawcy alfanumeryczny kod kreskowy. Pamiętaj, że przy rozpoczęciu każdej oferty liczony jest czas dostępnej realizacji. Po jego upłynięciu nie będziesz już mógł ponownie skorzystać z promocji.

Nagroda za udział w loterii dostępna jest jedynie w terminie do dwóch godzin od momentu dokonania zakupu produktu promocyjnego. Wygrany kupon jest ważny przez dokładny tydzień od jego odebrania i można zrealizować go w dowolnej restauracji McDonald objętej promocją loterYeah.

Korzyści z instalacji aplikacji

Aplikacja McDonald’s dostępna jest na Android oraz IOS. Po jej instalacji uzyskujesz dostęp do wielu ofert i promocji, możesz przeglądać aktualnie dostępne kupony i korzystać z nich zarówno przez mobilną aplikację jak i w restauracji. Wystarczy podać kod wyświetlony na ekranie smartfona w trakcie realizacji zamówienia. Dodatkowo, kiedy najdzie Cię ochota, aby zjeść coś pysznego i szybkiego, dostępna w aplikacji lokalizacja McDonald’s wskaże Ci najbliższą restaurację w okolicy. Dostępne będą godziny otwarcia poszczególnych sklepów, a także opcje dodatkowe jak usługa Mc Drive, darmowe Wi-Fi czy strefa dla dzieci i śniadania. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja bezpośredniego kontaktu telefonicznego przez aplikacje – wystarczy kliknąć w okienko z telefonem i zostaniem połączeni z wybraną restauracją.

Nagrody do odebrania

Wartość produktów przeznaczonych na nagrody w loterii LoterYeah wynosi ponad 6 milionów złotych. Pełna lista zestawów wraz z ich ilością i cenami dostępna jest w regulaminie promocji. W puli nagród znajdują się:

  • cheeseburger;
  • frytki średnie;
  • mały shake 250 ml;
  • kurczakburger;
  • kurczak mcnuggets w ilości 6 sztuk;
  • mały napój coca-cola zero;
  • mała kawa cappucino 200 ml;
  • burger BigMac.

Loteria obowiązuje tylko w wybranych restauracjach. Listę sklepów objętych promocją można znaleźć na stronie internetowej marki. Produkty promocyjne będą sprzedawane jedynie w okresie od 8 czerwca 2020 roku do 5 lipca 2020 roku do końca dnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments